Študoval na Fakulte informatiky a informačných technológii Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Už počas štúdia a aj v zamestnaní popri škole sa orientoval na databázy.Vo firme Maind pracuje od jej založenia (predtým ako ISP spol. s r.o.), spočiatku ako DWH vývojár a analytik. Bol súčasťou dodávateľského tímu na veľkých DWH/BI projektoch v Českej sporiteľni, Home Credite a Slovenskej sporiteľni, kde nadobudol skúsenosti v Oracle technológiách a bankovníctve. Neskôr si technické portfólio rozšíril o Teradata a Microsoft BI nástroje, z biznis oblastí o poisťovníctvo a začal sa venovať návrhom DWH/BI architektúry a riadeniu tímu.

V súčasnosti pôsobí v pozícii solution architekta a jeho náplňou je primárne návrh DWH/BI architektúry a celkovej technickej infraštruktúry riešení. Aktívne sa zúčastňuje na viacerých projektoch, vo všetkých jeho fázach od analýzy až po testovanie a prevádzku. V rámci firmy sa podieľa aj na príprave ponúk. Za svoje silné stránky považuje precíznosť, dôslednosť a cit pre detail.

Vo svojom voľnom čase sa venuje rodine a športu, predovšetkým behaniu s cieľom behať stále rýchlejšie a dlhšie. V zime sa snaží nevynechať tradičnú firemnú lyžovačku.

Školenia a certifikáty:

Microsoft Certified Professional