V sobotu 8.8.2020 prebehol už VI. ročník Triathlonu Attack, na ktorom samozrejme nemohol chýbať ani reprezentant SR Richard Varga. Prekonal skutočne náročnú porciu kilometrov a prevýšenia v horskom teréne – najvyšší dosiahnutý bod bol Chopok /vo výške 2000 m.n m./ Tento ročník bol ešte extrémnejší ako predošlé, nakoľko došlo k vypusteniu priehrady, a tak sa trať pre cyklistiku predĺžila až na 139km a prevýšenie sa navýšilo o 200m.

Richard od začiatku dominoval. Plávanie zvládol excelente, z vody vybiehal s takmer 5 minútovým náskokom pred konkurenciou. V cyklistickej časti sa jeho pozícia nemenila, nakoniec rozhodol až beh, kde ho napokon predbehol rýchlejší súper. Richard zvládol triatlon vo vynikajúcom čase 8:18:06 a vybojoval tak druhé miesto.

Richarda spoločnosť MAIND sponzoruje už od roku 2012 a na každý jeho úspech sme nesmierne hrdí. Richard nám stále dokazuje, že vytrvalosť a pevná vôľa sú cestou k úspechu. Zostáva pre nás obrovskou inšpiráciou a sme si istí, že sa do budúcna môžeme tešiť na ďalšie Richardove úspechy.

Richardovi blahoželáme a držíme mu palce pri ďalších podujatiach.